Шановні відвідувачі! Вітаю Вас на сторінках мого блогу! Бажаю приємного перегляду. Сподіваюсь, що блог буде цікавий усім відвідувачам!

пʼятниця, 30 вересня 2022 р.

БУЛІНГ! СТОП!


 Друзі, наші вітання! Для проведення ІІІ національного антибулінгового уроку заареєструвалося дуже багато учасників та учасниць. Ми намагалися розіслати матеріали вчасно. Але траплялися заявки без електронної скриньки або з помилками. Наразі ми не встигаємо оперативно реагувати на ваше бажання провести урок у зв'язку з низкою причин. Тому вирішили розмістити матеріали тут. Нагадуємо: це урок-конструктор. Ви самостійно можете розробити власний урок. Наша мета - об'єднати українські школи під єдиними хештегами #Антибулінговий_урок_2022 та #Ні_цькуванню та вкотре продемонструвати українському суспільству, що цькування - це дно. Дякуємо за співпрацю, підтримку у цій важливій справі - формуванні толерантної країни. 

Усі матеріали за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1y9irZMQTledgnD1BteBqfrR9GUv8hITv?usp=sharing


середа, 28 вересня 2022 р.

КОРИСНІ ПОРАДИ


   Що робити аби послабити тривогу/напругу?


​​Тривожитися під час війни – нормально, бо наш організм стресує. Через це підвищуються рівні гормонів стресу – адреналіну й кортизолу. Нервова система включає реакцію "бий або біжи".


😤Дихайте

Максимально глибокий вдих "животом", максимально довгий видих. І так кілька разів поспіль.

Квадратне дихання: вдих – пауза – видих – пауза.

Протягом 3/4/5 секунд вдихайте повітря. Потім на 3 секунди затримайте дихання. Потім впродовж 3 секунд видихайте повітря. І знову робіть трисекундну паузу.

Для зручності можете подумки рахувати до трьох.


🧘‍♀️Медитуйте

Сядьте на підлогу. Спина рівна. Руки на колінах. Очі заплющені. На вдиху подумки промовляєте: "я не це тіло", на видиху – "я не цей розум". І так 11 хвилин без перерви.


📚 Читайте

Yakaboo у своєму додатку безкоштовно відкрили доступ до сотень книг. Відриваєте будь-яку і вчитуєтеся. Це допоможе вам на деякий час "відірватися" від реальності.

Раджу: О. Довженко "Зачарована Десна", Є. Кузнєцова "Спитайте Мієчку", В. Франкл "Людина у пошуках справжнього сенсу", Е. Ґілберт "Місто дівчат", С. Жадан "Інтернат".


📄 Пишіть

Візьміть ручку, чистий аркуш. І записуйте всі слова, які спадають на думку. В рядок, хаотично, з натиском – як завгодно. Концентруйтеся на виведенні літер, на кольорі ручки, якою ви пишете.

Також можете завести щоденник, щоб звільняти мозок від думок вранці та ввечері.


🙌 Допомагайте

Плетіть маскувальні сітки, годуйте бездомних, готуйте їжу для захисників, в’яжіть теплі речі для переселенців, діліться перевіреною інформацією, моліться. Робіть те, що можете, і там, де можете.


Якщо вас трусить від страху – це нормально.

Умийтеся холодною водою, зробіть кілька ковтків чаю, подихайте, походіть.


За матеріалами Global Wellness Day UK

вівторок, 27 вересня 2022 р.

ПОРАДИ БАТЬКАМ


 


Як захистити дитину від кіберцькування?


📌Здійснюйте батьківський контроль. Робіть це обережно з огляду на вікові особливості дітей (для молодших – обмежте доступ до сумнівних сайтів, для старших – час від часу переглядайте історію браузеру).


📌Застерігайте від передачі інформації у мережі. Поясніть, що є речі, про які не говорять зі сторонніми: прізвище, номер телефону, адреса, місце та час роботи батьків, відвідування школи та гуртків – мають бути збережені у секреті.


📌Навчіть критично ставитися до інформації в Інтернеті. Не все, що написано в мережі – правда. Якщо у дитини є сумніви в достовірності – хай запитує у старших.


📌Розкажіть про правила поведінки в мережі. В Інтернеті вони такі самі, як і в реальності, зокрема, повага до співрозмовників.


📌Станьте прикладом. Оволодійте навичками безпечного користування Інтернетом, використовуйте його за призначенням і ваші діти робитимуть так само.


📌Боротьбу з кібербулінгом ускладнює безкарність в інтернет-просторі, коли кожен може видати себе за будь-кого, не відповідаючи за наслідки. Найкраще, що можуть зробити батьки – виховати в дитини упевненість в собі, розказувати їй про небезпеку, будувати довірливі відносини. Тоді, у разі виникнення такої негативної ситуації, дитина одразу ж звернеться за допомогою до дорослих або ж не реагуватиме на негатив.


‼️Дуже важливо, щоб батьки, вихователі, вчителі об’єднались проти кібербулінгу, який знищує особистість, змінює світогляд. Кожен на своєму рівні повинен приділяти увагу збереженню моралі і духовності особистості.

понеділок, 26 вересня 2022 р.

КОРИСНІ ПОРАДИ


 

Чи варто читати дітям казки?

 Можливо, краще включити мультик чи дати телефон? 

Дорослі ж такі зайняті….. Такі думки часто рояться у голові багатьох сучасних батьків. Однак вплив старої доброї казки важко переоцінити. 

     Казка легко і швидко допоможе малюку подолати переживання та впоратися з різними ситуаціями: небажання йти до садочка вранці або лягати спати, боязнь темряви та всього нового, капризи, не вміння доводити справи до кінця. Казка «розмовляє» з дитиною її мовою. Тут їй все зрозуміло, бо мова казки простіша, аніж повчання батьків. Тож замість того, щоб сварити дитину, почитайте їй казки та обговоріть кожну історію, разом з дитиною проживайте пригоди героїв. 

     Для кращого ефекту придумайте спільно з дитиною казку!!!!

     Дитині важко говорити про свої проблеми. Вона не може вербалізувати свій страх, а іноді навіть розпізнати його. Часом дитина може побоюватися, що, якщо висловити страх словами, то він посилиться (у цьому випадку дитина використовує «магічне мислення»). Постарайтесь поглянути на світ очима своєї дитини та зрозуміти її.

     Герой казки повинен бути дуже схожим на вашу дитину, але не може бути ним (тобто оповідання буде не від першої особи). Перш за все слід змінити ім'я головного персонажа- ця процедура забезпечить вашій дитині відчуття безпеки. Інші подробиці з життя героя казки повинні бути дуже близькими до оригіналу (наприклад, опис кімнати, іграшок тощо). Або повністю з ним сумісними (наприклад, вік). Героєм казки може бути також і тварина, яка мужньо справляється з певними труднощами (бажано близька дитині або схожа на неї). У кожному з варіантів сказкотворчості дитина повинна ідентифікувати себе з головним героєм.

     Почуття безпеки, викликане переконанням, що певна ситуація сталась не зі мною (тобто не з вашою дитиною), а з кимось іншим, дозволяє наблизитись до неї, краще зрозуміти як саму ситуацію, так і ті почуття, які її супроводжували, глибоко переосмислити подію. Слухати про почуття когось, хто переживає щось подібне, що і я, є справжньою розрядкою. Оскільки дитина набуває впевненості у тому, що вона не одна опинилась у подібній ситуації, її переживання відчувають й інші люди.

     Терапевтичний ефект має також і безпосередньо час, проведений з батьками. Незалежно від змісту історії, дитина відчуває почуття приємної, заспокійливої близькості з одним із батьків. Зміст оповідання допомагає їй подолати неприємності й у той же час зміцнює зв'язок між нею й батьками.

     Той, хто придумує розповідь, повинен бути близький до того, що відбувається в житті дитини, але її завершення безпосередньо залежить від фантазії батьків. Важливо, щоб кінець казки був неодмінно позитивним (ви повинні дати дитині надію, що вона зможе знайти вихід із ситуації, що склалась). 

     Дитина може використовувати те, чому навчилася за допомогою однієї з казок, щоб застосовувати ці знання при виникненні якихось інших труднощів.

     Пам'ятайте, що правильно сконструйована казка є дуже ефективною, дозволяє дитині дізнатися щось про себе і про свої проблеми. Завдяки казці дитина відчуває себе сильнішою, переконується, що має підтримку й розуміння найближчих людей – батьків.  

     Чи пробували складати казку зі своїми дітьми ? Спробуйте і ви отримаєте «масу» задоволення від проведеного разом часу.

КОРИСНІ ПОРАДИ

 Техніки, які допоможуть впоратися з емоціями

Чотири техніки саморегуляції, які допоможуть відновити емоційний ресурс

Дихай

Варіант 1. Глибоко вдихніть носом, затримайте подих і подумки порахуйте до восьми. Потім поволі видихайте ротом, рахуйте до 16 або більше. Прислухайтеся до звуків свого дихання. Спостерігайте, як знижується напруга з кожним вдихом. Повторіть 7—8 разів.

Варіант 2. Вдихніть, повільно видихніть. Потім повільно глибоко вдихніть і затримайте дихання на чотири секунди, видихніть. Повторіть шість разів — і ви переконаєтеся, що стали спокійнішими.

Лимон

Опустіть руки вниз і уявіть, що в правій руці тримаєте лимон, із якого потрібно вичавити сік. Повільно, якомога сильніше стискайте праву руку в кулак. Відчуйте, наскільки вона напружена. Тепер уявіть, що викидаєте лимон — розслабте руку.

Птах розправляє крила

Уявіть, що ви — птах, крила якого складені й міцно притиснуті до тіла. З’єднайте лопатки, напружте спину так сильно, як тільки можете. Ви відчуваєте напругу. А тепер повільно, не поспішаючи, звільняйте свої м’язи. Ваші крила розправляються, стають сильними і легкими, невагомими. Ви відчуваєте розслаблення. Повторіть вправу 5—7 разів.

Місце спокою

Сядьте зручно, заплющте очі. Спокійно вдихніть і видихніть. Уявіть, що пливете морем у човні. Ви далеко від дому. Всі проблеми й турботи залишилися там, а тут ви почуваєтеся вільно, немає ніякого тягаря відповідальності. Ваш човен спокійно несуть хвилі. Ви насолоджуєтесь спокоєм — то підіймаєтеся, то опускаєтеся разом із хвилею. Ви відчуваєте приємне тепло сонячних хвиль. Ви спокійні й розслаблені. Ви відчуваєте своє дихання: вдих, видих... Теплий, м’який спокій розливається всім тілом. Ви стаєте вільнішими... Погляд зупиняється на маленькому острові.

Вас вабить вигляд острова, хочеться знайти там спокій, захист, втіху. Човен наближається до нього. Й ось ви сходите на берег. Ноги відчувають тепло піску — м’якого і приємного. Ви лягаєте, розслаблюєтеся. На губах легкий присмак морської солі. Ви дивитеся на хмаринки й відчуваєте тепло сонячних променів. Тут — ваша гавань. Насолоджуйтеся своїми відчуттями. Пам’ятайте, що сюди ви зможете повернутися будь-коли. Це місце дасть вам відчуття упевненості, сили, безпеки. Тепер попрощайтеся із цим місцем, настав час повертатися у реальність. Повільно розплющуйте очі.

Важливо знати

Як навчитися відновлювати сили

Способи, якими ми допомагаємо собі відновити сили або заспокоїтися, умовно поділяють на дві групи:

  • природні, які ми знаємо й використовуємо інтуїтивно;
  • техніки саморегуляції, яким можна навчитися, щоб зняти психоемоційну напругу.

Саморегуляція передбачає, що людина впливатиме на себе словами, óбразами, вправами для тіла або дихальними техніками. Вони допоможуть розслабитися і заспокоїтися за будь-яких обставин. Тренуйтеся і з часом сконцентруватися і відпустити тривоги буде значно легше!

ПСИХОПРОФІЛАКТИКА


 


 Піклування про себе. Пошук внутрішніх ресурсів

Що таке піклування про себе?

Це те, на що ми виділяємо час, те, що ми робимо усвідомлено й зважено, те, що дає нам енергію. Піклування про себе - це свідомий вибір.

✍️ Пропонуємо до уваги техніку «5 запитань собі»

Дуже добре буде виділити трохи часу і прописати відповіді на усі запитання. Це сприятиме усвідомленню інформації і дозволить побачити картину в цілому. Якщо будуть виникати додаткові запитання – записуйте і їх та шукайте відповіді.

✅Що мені не приносить задоволення?

Складіть перелік того, що вам не подобається і чого ви не маєте бажання робити. Наприклад, не відповідайте на електронні листи та дзвінки після восьмої вечора, не погоджуйтесь на відвідини заходів, на які вам не хочеться йти, не вживайте їжу, яка здається вам не смачною.

✅Чи достатньо я сплю?

Визначте скільки часу вам потрібно для повноцінного сну. Що заважає спати стільки, скільки потрібно? Що ви можете зробити аби відновити баланс?

✅Коли в останнє я був у лікаря?

Хворобу легше попередити, ніж вилікувати. Навіть, якщо немає скарг, варто раз на рік відвідувати лікарів. Відчуття того, що все в порядку додасть сил на нові звершення.

✅За що я сьогодні вдячний?

Заведіть собі звичку перед сном подякувати собі щонайменше за три речі. Намагайтесь збільшувати цей перелік і доповнювати щодня. Згадуйте найменші дрібниці. Наприклад, за политі квіти, домовленість із дитиною про самостійне виконання домашнього завдання з математики, за прогулянку із собакою не 15 хвилин, а 25. Важливо помічати не тільки успіхи, а й помилки та кроки щодо їх подолання.

✅Чи можу я бути не ідеальним?

Дуже часто наші внутрішні перфекціоніст та відмінник вимагають майже неможливі речі: встигнути все і зробити це ідеально. Дозвольте собі думку, що посуд іноді може лишатись не вимитим, вечеря може бути не з трьох страв, а з однієї, речі у шафі можуть лежати не за кольором. Проте ви за цей час зробите собі манікюр, вип’єте смачного чаю, поспостерігаєте за природою за вікном.

І наостанок. 

Турбота про себе це не лише додаткове тістечко та гаряча ванна. Це те, що наповнює, відновлює, надихає. Це не коли ми намагаємось «виправити себе», а коли задовольняємо потреби.


ПСИХОЕДУКАЦІЯ

 Модель-практика «Міст над прірвою» (BASIC Ph)






Кожна людина має свій «унікальний код адаптації/виживання» під час проживання кризи. Цього висновку дійшов автор моделі «BASIC Ph»  Муель Лаад (Shmuel Lahad), ізраїльский професор, разом з колегами.  

Вони провели дослідження серед людей, які перебували під обстрілами, у місцях бойових дій, та визначили шість ресурсних каналів подолання стресу та невизначеності. Це своєрідний «міст над прірвою» 🌁, який допомагає людині «вирости» з кризової ситуації. З’єднати внутрішнє «Я» та зовнішній світ.

Кожна людина має свій власний досвід у використанні цих каналів і комбінує їх по-своєму. Індивідуальне поєднання цих каналів і є твоїм унікальним кодом подолання стресу.

Що це за канали?

➡️ Емоції (Affect) – зробити щось в моменті, що швидко принесе тобі позитивні емоції. Наприклад, послухати музику, заспівати, пограти, подивитись на щось красиве;

➡️ Розум (Cognitive) – збирати і структурувати інформацію, аналізувати реальність, складати переліки задач, дій;

➡️ Соціальна підтримка (Social) – звернутись за підтримкою близьких людей або до кваліфікованих спеціалістів, надавати свою підтримку іншим людям, занурюватись в суспільну роботу тощо.

➡️ Уява (imagination) – помріяти про майбутнє (навіть короткострокове), або навпаки звернутись до уявлень про щасливі моменти у минулому;

➡️ Віра (belief and values) – знаходити опору на віру і духовні цінності. Це може бути віра в Бога, в людей чи в самого себе, свої сенси, свої здібності;

➡️ Тіло (physical) - фізичні вправи та фізична діяльність. Відчути щось приємне в тілі: потискати домашню тваринку, порухатись так, щоб тілу стало добре, навіть потанцювати, доторкнутись до чогось приємного на дотик. Приготувати щось смачне і поїсти разом із сім’єю.

Подосліджуймо твої канали?

❓ Який канал запускається у тебе першим як реакція на стрес?
❓ Які додаткові канали включаються за ним або разом із ним?
❓ Які взагалі не включаються і їх варто розвивати?

Якщо ти у партнерстві:
❓ Які канали твого партнера?
❓ У чому вони збігаються із твоїми, а в чому ні?
❓ Які Ви можете розвивати спільні ресурсні канали переробки стресу?


неділя, 25 вересня 2022 р.

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

 

ПЛАТФОРМИ,  НА ЯКИХ МОЖНА  ОТРИМАТИ  ДОПОМОГУ 


1

Платформи підтримки

Назва та опис

З чого почати

Контакти

2

Інтернет-платформа психологічних консультацій «Розкажи мені»

https://tellme.com.ua/

"Розкажи мені", онлайн платформа

заповнити онлайн-анкету, зв'яжеться спеціаліст

https://tellme.com.ua/get-help

3

Онлайн-платформа Заново

https://www.zanovo.me/

Zanovo. продження курсу з психологом

пройти тестевання, перейти до потрібної програми психологічної підтримки


4

Svitlo (додаток)

https://svitlo.app/

Svitlo, застосунок для медітаціі

Завантажити застосунок


5

Друг. Перша допомога (бот)

https://t.me/friend_first_aid_bot

телеграм чат-бот



6

Психологічна підтримка

https://t.me/psy_support




7

Teva (бот)

https://t.me/TevaUkraine_bot




8

Pleso.me - психотерапія онлайн

https://www.pleso.me/

Плесо, 30 хвилинне спілкування з психологом

потрібен ZOOM

hq@pleso.me

9

Teplo - чат з психологом (додаток)

https://teplo.app/

Тепло, застосунок, спілкування в чаті

Завантажити застосунок

info@teplo.app

10

Elomia (англомовний)

https://elomia.com/team.html

Elomia, англомовна версія, чат-бот

Завантажити застосунок

hey@elomia.com

11

Stop Breathe Think (англомовний)

https://stopbreathethink.com/

чат-бот

Завантажити застосунок


12

Anxiety Canada (англомовний)

www.anxietycanada.com/

Застосунок для псіхологічної підтримки дорослих, підліткив та дітей

Завантажити застосунок

support@stopbreathethink.com

13

Woebot Health (англомовний)

https://woebothealth.com/

Застосунок для псіхологічної підтримки дорослих, підліткив, компаній

Завантажити застосунок

Linkedin, instagram,twitter

14

Тeenergizer (для підлітків)

https://teenergizer.org/uk/consultations/

Онлайн консультації

Онлайн чи телефоном

+380501395736 Telegram,Viber

+79872977891 Telegram,Viber, Whats App

+38067597461 Telegram

15

Гаряча лінія PIN (людина в біді)

https://ukraine.peopleinneed.net/ua/kontaktna-informatsiia

PIN International

Підтримка телефоном

0 800 210 160

0 800 210 174

info.ukr@peopleinneed.cz

16

Лінія підтримки Давай поговоримо

https://redcross.org.ua/mhpss/

Товариство Червоного Хреста України

Підтримка телефоном

телефон 0 800 331 800

17

Як ти (бот)

https://t.me/yak_ty_bot

Телеграм чат-бот

Telegram


18

УКУ Порадня

https://www.facebook.com/csatucu/

Онлайн консультації від Українського Католицького Університету

Запис ведеться через гугл-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwaM1jiaEMqxav-D8sJxShjoGOSgA9Wm84pfLjLl84LzuJKg/viewform

Тимків Таня, e-mail: t.tymkiv@ucu.edu.ua

19

ізраїльська кооперація - Безкоштовно, дистанційного онлайн-сервісу для українських родин, які потребують медичної та психологічної допомоги

https://www.kaf-assist.org/?fbclid=IwAR0LeMPV5ML9U_kmwFoivG8yEFleRHw-gYEhREv2XKRl_FPGaQXzTX7g7qI

Онлайн консультації для дорослих та підлітків , по відео зв'язку або чат-бот WhatsApp, Messenger і Telegram

реестрація онлайн


20

Mental Help

https://mental-help.super.site/?fbclid=IwAR2-usfXzxbmBCBws3XEre9M2kBI6J7rQoPguFG-wAdNt_HoOI1We5Mn8fE

Аудиопрактики психологічної підтримки, записані в бомбосховищі

Слухати онлай, або додати свою практику


21

Психічне здоров'є для України

і https://www.facebook.com/108912897259781/posts/497914748359592/

Поради як допомогти іншим зберегти спокій та вийти з психологічного ступору,перша допомога в шоковому стані

Facebook


22

Русский военный корабль, иди нaxуй

https://ukraineisforever.notion.site/ukraineisforever/ax-925902b5c48a4d7589fdeff2deba6233

Де можна знайти психологічну підтримку?

Як я можу допомогти зараз?

Де я можу знайти...



23

Психотерапевт від Укрінформу

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3414596-psihoterapevt-so-treba-znati-pro-samodopomogu-pid-cas-vijni.html

Що треба знати про самодопомогу під час війни

читати або звонити

+380671318201 Тетяна Матвийчук

24

Національна психологічна асоціація

https://www.facebook.com/npa.org.ukraine/photos/a.646630622434237/1391716814592277/


заповнити анкету:

https://forms.gle/3Z4vpJiPgLpTTzzr5


25

Психологічна підтримка

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/274957652_269081312056044_7460321030863463492_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=H3LeodNUYygAX8imoYm&_nc_oc=AQnMWRwq7RnM-CYplTAMAIRHNiOFXRhu7aCCqeJ5YXSm8rpiHaBtWs4zeBpOfgsPB-4&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=03_AVIlenOJHKGal4VwRjQGqJa1WQbaC83QdHbcM2v_mBM8yg&oe=62487E23

Безкоштовні психологічні консультаціі

зв'язатися повідомленням


26

Допомога психолога

https://razom.live/

Безкоштовна онлайн допомога психолога

телефоном, viber, E-mail, Facebook


27

Гуманітарна місія

https://proliska.org/contact-us/

10 психологів, працюють з Донбасом, Харківом та інш.

звонити на гарячі лінії


28

Центр Відкриті двері

https://t.me/odukraine_bot

Чат-бот

заповнити анкету, телеграм


29

Група Психологічна допомога українцям під час війни

https://t.me/PsihologDopomogaWarInUa2022

Група психотерапевтів-практиків в телеграмі

Додатися в групу для отримання допомоги


30

Група психологічної допомоги Як ти?

https://t.me/yaktuzaraz

Поділися своїми емоціями в чаті

телеграм


31

Фонд «Маша» спільно з центром нейропсихології «Рівновага»

https://forms.gle/419aQaXLMzk3FADA7

Якщо ваша дитина отримала сильну психоемоційну травму через те, що стала свідком бойових дій, і ви бачите різке порушення в її поведінці

залишити заявку через електронну форму


32

Гаряча лінія Варто Жити

5522 — lifecell та Vodafone (дзвінки безкоштовні)

38 (093) 170 72 19 — Kyivstar (за тарифами оператора)

Як уникнути фрустрації або найінтенсивнішого страху

дзвонити


33

Психологічна допомога від студії DONT-PANIC

38 (050) 211 06 62

Механізм самодопомоги собі та близьким

дзвонити


34

Yakaboo, безкоштовний доступ


Безкоштовні книжки, зокрема й з психології

скачати додаток в AppStore, Google Play


35

Група емоційної підтримки по Zoom

Ідентифікатор конференції: 841 3920 1725 Код доступу: 057780

У вівторок, четвер та суботу з 17.00 до 18.00 всі охочі можуть долучитися до конференції Zoom,



36

Гаряча лінія Львівського міського Центру соціальних служб

0 800 307 305.

Для жителів та гостей Львова та області

Дзвонити


37

Група емоційної підтримки від ВГО "Арт-терапевтична асоціація"

https://us02web.zoom.us/j/84139201725?pwd=VHlMMlk0TE5mMkVkd0c5NzhuZHlqQT09](https://us02web.zoom.us/j/84139201725?pwd=VHlMMlk0TE5mMkVkd0c5NzhuZHlqQT09&fbclid=IwAR3ysy-DR8w3xKYPEnQnTgmMgF049ZOJtzcIR4BTHGy3GYIvt93tOoHq6pQ)#success

через день - вівторок, четвер, субота. З 17.00 до 18.00 Ідентифікатор конференції: 841 3920 1725


Код доступу: 057780

ZOOM конференція


38

Психолог

https://www.facebook.com/mlnk.vdm

Читати дописи в facebook чи отримати консультацію

380637570169


39

Телеграм чат-бот

https://www.facebook.com/MH4Ukraine/photos/a.108928030591601/497914695026264

Психологічна підпримка



40

Англомовна, україномовна психологічна допомога

https://us02web.zoom.us/j/88563822818...

Онлайн-сесії підтримки з питань психологічних травм та витривалості. Для українців всюди

Zoom конференція


41

Міжнародна гуманітарна організація “Людина в біді”


надаються безкоштовні цілодобові психологічні консультації та скеровують до основних інформаційних служб людей, які живуть уздовж лінії розмежування

0 800 210 174,





База даних терапевтів різних організацій

2

ЯКЩО НЕМАЄШ ЧАСУ ШУКАТИ, ДЗВОНИ

380992078873

3

Контакти 100 психологів можна знайти за посиланням (Волонтерська психологічна допомога)

https://themindist.notion.site/b87d762e9d08484f9bba1cdedefec7e7

4

Якщо вам тривожно, якщо страшно, якщо просто хочеться з кимось поговорити, телефонуйте.

5

Єлена

050-394-91-20

6

Оксана

097 786 06 70

7

Алеся

050-035-62-90

8

Олеся

097-590-50-70

099-965-00-70

9

Елена

050-610-76-59

093-314-56-23

10

Олена

050-161-63-22

11

ТЕЛЕФОНИ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ФАХОВОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ "СТОП, ПАНІКА":


Русский военный корабль, иди нaxуй

https://ukraineisforever.notion.site/ukraineisforever/ax-925902b5c48a4d7589fdeff2deba6233

12

Сергій

974865006

13

Лєна

980486775

14

Єлізавета

663578315

15

Ірина

972094508

16

Тетяна

689884808

17

Юрій

509342880

18

Ольга

934688601

19

Наталія

972417419

20

Юлія

508743495

21

Елла

677733920

22

Станіслав

950810982

23

Андрій

677624259

24

Віталіна

637104274

25

Українська спілка психотерапевтів (працюють на місцях з біженцями і з евакуйованими)

https://usp.community/14.../446-kontakty-holiv-filii-usp

26

Світлана Савчук

503134264

27

Ірина Руденко зв'язок тільки через інтернет

973958313

28

Ще більше


29

Психологічна Кризова Служба, координатори

https://www.facebook.com/anna.stativka

https://www.facebook.com/tatyana.konrad

30

Психологи секції травм фокусу УСП ,

голова секції https://www.facebook.com/larysadovlad

31

Допомога від психологів НПА

https://www.facebook.com/645017952595504/posts/1391715561259069/

32

Велика платформа психологів:

https://tellme.com.ua/

33

Вікторія Бжежицька

380963547276

34

Вадим Мельник

380637570169

35

Олена Дівеєва, КПТ, схематерапевт.

скайп: sindarel_lenka

телеграм: @len_surf