СІМЕЙНА ІГРОТЕКА
📍Гра «Таємничий виклик»
Знайдіть кілька предметів (це можуть бути особисті предмети, харчі або іграшки, проте переконайтесь, що вони мають різні текстури та розміри) та покладіть їх у наволочку для подушки. Заплющивши очі, дитина повинна засунути руку в наволочку та відгадати предмети. Хто правильно визначить найбільшу кількість предметів, той / та виграє!
Дотепна гра з підручними засобами, яка не вимагає дорогого приладдя.
Навіть простий туалетний папір можна використовувати для величезної кількості розваг. Пограйте з дітьми в лікаря, накладаючи хворому пов’язку із туалетного паперу. Або перевтілюйтеся на страшного зомбі, на мумію або на чарівного сніговика на Новорічні свята, обмотуючись туалетним папером із ніг до голови.
📍Гра «Паперовий боулінг»
Цю гру легко організувати і дуже весело грати. У пригоді стануть лише два рулони туалетного паперу та кілька паперових склянок. Розмістіть склянки у формі трикутника на відстані 6–8 метрів від кожного гравця / гравчині. Мета гри полягає в тому, щоб збити якомога більше склянок, покотивши на них рулони туалетного паперу (кидання не враховується). Один бал зараховується за кожну збиту склянку.
📍Гра «Вгадай»
Зав’язати дитині очі шарфиком і давати в руки по черзі різні предмети: м’яку іграшку, м’яч, тарілку, зернятка, книгу тощо. Завдання дитини – вгадати на дотик, що у нього / неї в руках. Ускладнити гру можна, якщо вгадувати речі за запахом або, наприклад, за смаком.
📍Гра «Більбоке»
Це така старовинна французька гра, що бабусі й дідусі, і навіть прабабусі й прадідусі можуть пригадати, як грали в неї. Для цієї гри з дітьми вдома треба взяти товсту нитку або шнурок завдовжки приблизно 45 см. Один з його кінців приклеюється липкою стрічкою до тенісної кульки, а інший – до денця пластмасового стаканчика. Можна також прив’язати кінець нитки до ручки пластмасової кружки. Гравець / гравчиня має підкинути кульку вгору і зловити її в стаканчик або кружку. За це їй / йому нараховуються очки. Ловити кульку потрібно по черзі, до промаху. Промахнувшись, гравець / гравчиня передає більбоке наступному/-ій. Виграє той / та, хто першим/-ою набере обговорену кількість очок.
Більше ідей: https://yunist.org.ua/news/simeyni-igri-z-ditmi-vdoma-pid-chas-karantinu/
Немає коментарів:
Дописати коментар